Na raty

Mediraty_logo_finalWychodząc Państwu na przeciw, oferujemy możliwość zapłaty za nasze zabiegi w prostym systemie ratalnym.  Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce. MediRaty, to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Ratalnie.com i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej. 

 

 

 Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  • Lekarz lub kosmetolog ustala z Tobą harmonogram i koszt leczenia.
  • System Ratalnie.com kontaktuje sie z Tobą telefonicznie, weryfikuje Twoją zdolność kredytową, po czym otrzymujesz ofertę.
  • Przyjeżdża do Ciebie kurier w celu podpisania umowy.
  • Środki finansowe są przelewane na konto Centrum DER-MED.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Wniosek ratalny możesz również samodzielnie zgłosić za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

eMEDIRATY_420x160_3 szyja estetyka

Weryfikacja z Konsultantem

Jeśli preferujesz weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Ciebie porze. Możesz również samodzielnie skontaktować się z Konsultantem pod nr: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!