Depilacja laserowa

Z wielką radością informujemy, że ze względu na najdłuższy w Polsce staż pracy na laserze Light Sheer (od 1999 r.), największą ilość przeprowadzonych zabiegów depilacji laserowej jak również najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług zostaliśmy uhonorowani jako jedyni w Polsce tytułem Autoryzowanego Centrum Depilacji Laserowej oraz Certyfikatem Jakości i Bezpieczeństwa. 

Chcąc się Państwu odwdzięczyć za tak olbrzymie zaufanie przygotowaliśmy dla Was:

 • SPECJALNE PAKIETY W SUPER NISKICH CENACH,
 • OTRZYMAJ 15% RABATu – przy wykupieniu z góry 3 zabiegów depilacji laserowej na tą samą powierzchnię
 • OTRZYMAJ 10% RABATu -przy zrealizowaniu w ciągu jednej wizyty depilacji laserowej na co najmniej 3 powierzchniach.
 •  PŁAĆ MNIEJ – Bezpłatna KONSULTACJA DO DEPILACJI

Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED to pionier depilacji laserowej w Polsce. Grono specjalistów kosmetologów oraz lekarzy, od 1999 roku, dba o zadowolenie klientów i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów laserowych. Każda depilacja laserowa poprzedzona jest konsultacją, a klient objęty jest opieka medyczną personelu wykonującego zabieg podczas całego okresu jej trwania. Ogromne doświadczenie personelu oparte na tysiącach wykonanych zabiegów pozwala na dobór parametrów sprzętu, właściwe zakwalifikowanie do zabiegu oraz jego wykonanie w pełnym bezpieczeństwie, bez ryzyka poparzeń lub innych powikłań. Wiedza, doświadczenie oraz odpowiedzialność są podstawą bezpieczeństwa. Dokładność i rzetelność pracowników – budują zaufanie.

Centrum DER-MED dysponuje pełną gamą laserów diodowych Light Sheer Diode System®: laserem SC, ET, XC oraz obecnie najnowszym laserem Light Sheer Duet®. Amerykańska firma Lumenis® jest światowym liderem w produkcji laserów mających zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i w medycynie. Lasery Light Sheer® posiadają certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA), honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów.

Dzięki laserowi Light Sheer Duet® nastąpiła:
NOWA EPOKA DEPILACJI LASEROWEJ w DER-MED!

 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY
 •  LIKWIDACJA BÓLU
 •  ZWIĘKSZENIE KOMFORTU I BEZPIECZENSTWA

Light Sheer Duet® jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie Light Sheer® uchodzący za najskuteczniejszy laser w depilacji. Light Sheer Duet® został wzbogacony o technologię zasysania oraz znacząco powiększone okienko zabiegowe. Wprowadzone zmiany znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezbolesny.

Light Sheer Duet® jest jedynym laserem posiadającym dwie głowice pracujące – mniejsza Light Sheer ET – 9x9mm, do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większa Light Sheer HS – 22x35mm, używana w trakcie depilacji m.in kończyn dolnych i górnych, pleców, brzucha itp.

Najmocniejszy i najnowocześniejszy obecnie Light Sheer Duet® umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów dzięki zastosowaniu zespołu diod o najwyższej osiągalnej mocy oraz systemowi zasysaniaskóry VACUM.

System „zasysania skóry” VACUM umożliwia:

 • wykonanie zabiegu bez znieczulania ( zabieg bezbolesny!)
 • 5-cio krotne skrócenie czasu trwania zabiegu !
 • bezpieczeństwo depilacji u osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek, przebarwień i wrastających włosków

PODSTAWOWE INFORMACJE NA TEMAT DEPILACJI LASEROWEJ:

Dlaczego Depilacja Laserowa?
Ponieważ jest metodą trwałą i bezpieczną, metodą szybką i bezbolesną. Każda z tradycyjnych technik usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itp.) niesie ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych a nawet blizn i możliwości zakażeń wszczepiennych. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo. Nasze urządzenia to Lasery Diodowe – najnowocześniejsze rozwiązanie w tej technologii.

Lasery Diodowe depilują: 

 • Trwale – dzięki zastosowaniu diody o bardzo wysokiej mocy i o długim czasie trwania impulsu.
 • Bezpiecznie – wysokie bezpieczeństwo zabiegu zapewnia unikalny system chłodzenia kontaktową końcówką szafirową.
 • Szybko – cebulki włosowe nie są usuwane pojedynczo, lecz od razu w większej ilości

 Jak działa LASER DIODOWY?
Laser emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie inwolucji i spoczynku. Po tym okresie część włosów znów wchodzi w aktywny etap wzrostu. Dlatego też, aby usunąć prawie wszystkie włosy zabiegi muszą być powtórzone (min. 3 razy). Podczas jednego zabiegu można usunąć do 30 % z widocznych, ciemnych włosów. W przypadku włosów jaśniejszych lub delikatniejszych możliwe jest uzyskanie przerzedzenia. Zabiegi należy powtarzać co 2-3 miesiące.

Jakie obszary ciała można poddawać depilacji laserowej?
Depilację laserową można przeprowadzić na nieomal całym obszarze ciała. Najczęściej wykonuje się zabiegi na poszczególne partie: 

 • depilacja laserowa bikini i stref intymnnych
 • depilacja laserowa pach
 • depilacja laserowa łydek
 • depilacja laserowa ud
 • depilacja laserowa twarzy, górnej wargi (tzw. wąsik)
 • depilacja laserowa rąk
 • depilacja laserowa brzucha
 • depilacja laserowa torsu
 • depilacja laserowa pleców

Przeciwwskazania do zabiegu:
bliznowce, łuszczyca, padaczka, bielactwo, okres ciąży, leki światło-uczulające, antybiotyki

der-med-logo-eu